Пакети

ПАКЕТИ ТА СУМКИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

  Красиві і яскраві пакети і сумки відмінно підійдуть для магазинів як корисна упаковка для товарів. З надрукованим логотипом, доповненим сайтом, адресою і телефонним номером Вашої компанії, вони будуть потрапляти на очі потенційному клієнтові практично кожен день. Відповідний висновок зробити нескладно - людина буде постійно пам'ятати про місце, де вона отримала пам'ятний пакет або сумку з лого. У Друкарні «Паперовий Змій» Ви можете замовити виготовлення корпоративних пакетів та сумок з фірмовою символікою. Розміри пакетів, так само як і обсяг їх випуску, можуть істотно різнитися.

ВИДИ ПАКЕТІВ І СУМОК З ДРУКОМ ЛОГОТИПІВ

   Своїм клієнтам ми пропонуємо такі вироби з друком зображення: паперові пакети, крафт-пакети, пакети ПЕТ і текстильні сумки. Коротко ознайомимо Вас з цією рекламною продукцією:

   Паперові пакети найчастіше збираються з крейдованого паперу, який попередньо задрукований на офсетній машині і заламінований плівкою з глянцевою або матовою поверхнею. Пакети також виготовляють з дизайнерських матеріалів, ефаліна, тісліна і інших матеріалів. Ручки використовують найчастіше з мотузки, колір підбирається по дизайну. Такі пакети мають відмінний вигляд. Можливі яскраві колірні рішення. Але мають незначні недоліки - не годяться для тривалої експлуатації і бояться вологи. Пакети з картону мають високу зносостійкість, але значно дорожче паперових.

   Крафт-пакети  поступово завойовували популярність серед користувачів. Так як виготовляються з крафт-паперу, вони мають підвищену вологостійкість і менше схильні до стирання в порівнянні з паперовими пакетами. Ручки можуть бути як мотузкові, так і паперові. Але за рахунок особливості паперу крафт-пакети вимагають специфічних дизайнерських рішень. Невеликі тиражі друкують трафаретним способом в один-два кольори.

  Пакети ПЕТ  найекономічніший рекламоносій серед пакетів. При всіх плюсах за експлуатаційними властивостями даний виріб не можна назвати екологічним. Пакети виготовляють з поліетилену. Друк наноситься або на флексооборудованіі в процесі друку, або трафаретом при невеликих тиражах.

   Еко-сумки увійшли в наше життя разом з проникненням в наше життя нетканих матеріалів. Мають різний колір, формати.