Пакети паперові

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВИХ І КАРТОННИХ ПАКЕТІВ

   Друк і склеювання паперових пакетів з індивідуальним дизайном  є одним з напрямків діяльності друкарні «Паперовий Змій» протягом декількох років. За цей час ми виготовили широкий перелік штампів для висікання пакетів, освоїли багато секретів, які зараз вміємо добре застосовувати на практиці. Все це дозволяє Вам отримати по-справжньому якісний пакет з вашим логотипом компанії, магазину або бутіка.

 • РІЗНОВИДИ ПАКЕТІВ ІЗ ПАПЕРУ І КАРТОНУ

   За конструктивними особливостями пакети бувають одно- або двошовні (останній варіант застосовуємо при виготовленні великих за розміром пакетів). Як матеріал для складання пакетів ми використовуємо крейдований папір, картон, дизайнерський папір і спеціальний крафт-папір. Ручки пакетів, в свою чергу, можуть бути виготовлені з крученого паперу, шнурка, тасьми або стрічки. Також картонні пакети можуть мати «висічні» ручки - щільний матеріал стінок пакетів стійкий до заминання і витримує великі навантаження.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ

   Паперові та картонні пакети використовують при продажу споживчих товарів і подарунків. Найбільш популярні пакети для: 

     Варто пам'ятати що папір і картон бояться вологи. Тому досить часто клієнти замовляють ламінацію пакета плівкою, яка захищає пакет від дощу і снігу,  надає додаткову жорсткість стінок пакету, і збільшує стійкість до розриву. Цим недолікам менш схильні пакети з паперу ефалін (він же тіслін) і крафт-паперу.

  • ювелірних виробів; 
  • подарунків; 
  • алкогольних напоїв; 
  • презентаційних та рекламних матеріалів;
  • і іншого.

  РОЗМІРИ ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ

     Розміри пакетів, які замовляють клієнти, та штампи, які є в наявності, мають досить широкий діапазон, від дуже маленьких до великих. Найпоширенішим розміром є 360х240х90мм, але є досить багато інших розмірів. Якщо Вам потрібен  нестандартній розмір, ми таки виготовимо пакет який Вам потрібен. 

  Замовлення на паперові пакети Ви можете здійснити за тел. 044-4594867 вн. 154, моб. 067-4874952 / 067-4698652 або відправити запит на скриньку   

  ostapenko.t@zmey.com.ua 

  sales@zmey.com.ua