Друк офсетний

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

ОФСЕТНИЙ ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ ДРУК ФОРМАТУ В2 (А2) І В3 (А3)

Офсетний повнокольоровий (тріадних, CMYК) друк в Друкарні "Паперовий Змій" виконується на офсетного друкованої машині KOMORI SPICA 429 (формат до В2). Дана машина забезпечує чудову передачу кольору, високу швидкість друку коротких і середніх тиражів, низькі технужди за рахунок використання CIP3, а також можливість друку на папері широкого діапазону щільності.

У Друкарні "Паперовий Змій" Ви можете замовити листовий друк на офсетному папері щільністю від 60 до 120 г / кв.м, на крейдованому від 90 до 350 г / кв.м, на картоні до 300 г / кв.м (листи товщиною до 0, 4 мм).

Контроль якості за колірною шкалою гарантує стабільність кольору від першого до останнього листа тиражу. При відповідальних замовленнях замовник може бути присутнім на приладнанні. У разі необхідності ви можете возпользоваться послугами порізки і постдрукарськИХ робіт.

Видрукувані листи відвантажуються на палеті. Залежно від кількості продукції і бажання замовника може бути здійснена упаковка в пачки (як окрема послуга). Можлива доставка по Києву і Україні.

Умови роботи по друку листової продукції:

- фіксована ціна;

- 100% передплата;

- обумовлені технужди: 150 аркушів на запуск, 5% на весь тираж;

- оперативні терміни;

- вартість порізки і упаковки в пачки становить 10% від замовлення (включаючи ціну паперу);

- можливий друк на папері замовника;

- подача підготовленого макета з плашками і хрестами (див. ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ ДЛЯ ДРУКУ У ЛИСТАХ). При необхідності перевірки макета, дана послуга оплачується окремо в розмірі 30 грн. / Макет.

ДРУК ПАНТОНОМ В3, В2

Офсетний пантонний друк третім і другим форматом в Друкарні Паперовий Змій виконується на офсетних друкарських машинах RYOBI 522НЕ і RYOBI 662H. В цілому роботи виконуються на офсетному, самокопіювальному, кольоровому, дизайнерському паперах, крафті та  картонах. До вартості друку зазвичай додається вартість пантону фарби.

З питань розміщення робіт звертайтеся до Поляніна Романа:

тел.: 044-4594867 вн. 156, моб. 067-4698652 rp@zmey.com.ua