Коробки картонні

У даній категорії немає товарів.

Друкарня "Паперовий Змій" багато років задовільняє потреби своїх клієнтів у виготовленні картонної упаковки. Друкарня «Паперовий змій» виконує друк упаковки будь-якої складності, починаючи від найпростіших, і закінчуючи вишуканими і складними по дизайну виробами. У нас ви можете замовити будь-які обсяги друку упаковки, детально опрацювати дизайн. Широкий асортимент, висока якість матеріалів, доступні ціни та доставка по всій Україні - з нашою друкарнею співпрацювати вигідно і зручно.

 До переліку продукції можна віднести коробки для солодощів, печива, здоби та інших кондитерських виробів; упаковка для шкарпеток, білизни, ременів та рукавичок й інших галантерейних товарів; коробки для сегменту HOREKA, а саме для суші, бургерів, хотдогів, картоплі та інще. Можливе виготовлення подарункових та сувенірних коробок з дизайнерського картону, з оздоблювальними варіантами: лакування, фольгування, тиснення, кашировка та інше.   

 Наші менеджери компанії допоможуть вибрати яку упаковку для Вас замовити і нададуть детальну консультацію з будь-яких цікавих для Вас питань:

за тел. тел.044-4594867 вн. 154, моб. 067-4874952, 067-4698652

ostapenko.t@zmey.com.ua, sales@zmey.com.ua

менеджер Остапенко Тетяна