Каталоги, Журнали

У даній категорії немає товарів.

Журнали та каталоги представляють собою основу основ рекламної діяльності багатьох компаній, незмінна складова участі у виставках.
Необхідність продемонструвати клієнту наочно широкий асортимент товарів або послуг, донести розгорнуту інформацію про компанію робить каталоги незамінним інструментом продажів для різних торгових і виробничих компаній.

Каталоги є одним з видів багатосторінкової друкованої продукції, на якій спеціалізується друкарня «Паперовий Змій». Ми виготовимо для Вас каталоги різного формату, на папері різної щільності, і в кількості, необхідній Вам.ї.

Ціна каталогів в друкарні «Паперовий Змій»залежить від:

  • формату (А4, А5, А6 і т.д.);
  • кольоровості друку (повнокольоровий друк, 1 або 2 фарби, наявність додаткових фарб - пантони, срібло, золото);
  • тиражу;
  • щільності паперу, на якій буде друкуватися тираж (малювання, офсетний, картон);
  • способу кріплення (скоби, клей, пружини);
  • наявності післядрукарської обробки: тиснення, ламінація, вибіркове лакування і т.д.

Повідомте всі ці параметри менеджеру і дізнайтеся вартість виготовлення каталогів за Вашим технічним завданням. При необхідності наші дизайнери забезпечать розробку макету каталогу. Однак, в будь-якому випадку, знадобляться матеріали від Вас - текст і фотографії продукції, обладнання або портфоліо виконаних робіт, ми ж підберемо дизайн і виконаємо верстку.

ОФСЕТНИЙ ДРУК КАТАЛОГІВ

Основним методом друку каталогів в нашій друкарні є офсетний, з використанням фарб тріадного або пантону виду. Для тиражів від 300 шт. зазвичай використовується офсетний друк. Внутрішній блок може бути надрукований в одну або 2 фарби, що дозволяє знизити вартість виробу. Використання при друку 5-ої фарби (срібло, золото) дозволяє надати виданню більш ефектний вигляд.

ДРУК КАТАЛОГІВ ЦИФРОВИМ СПОСОБОМ

При необхідності отримати готові каталоги в дуже стислі терміни або невеликому тиражі (50, 10 або навіть 1 екземпляр) використовують цифровий друк.

Наші менеджери проконсультують Вас про можливості друку, а також допоможуть перетворити Ваш каталог в потужний інструмент залучення клієнтів і формування іміджу Вашого бренду.

Замовляючи друк каталогів в друкарні «Паперовий Змій» Ви гарантовано отримуєте продукцію високої якості за оптимальною ціною.