Папки

У даній категорії немає товарів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПКОК НА ЗАМОВЛЕННЯ

У Друкарні «Паперовий Змій» ви можете замовити виготовлення папок з логотипом, друк папок на кільцях, як малими, так і великими тиражами. На кожне окремо взятий виріб буде нанесена відповідна інформація, надана вами. Це може бути логотип, рекламні оголошення або будь-які інші дані.

У нашій друкарні виконують друк папок А4 з використанням першокласних матеріалів:

  • крейдований картон;
  • крейдований папір з глянцевим або матовим покриттям;
  • дизайнерські папір і картон;
  • палітурний картон.

Друк папок з логотипом виконується по офсетній, шовкотрафаретній або цифровій технології, в залежності від клієнтських вимог.

Виконаний в друкарні «Паперовий змій» друк на папках з кільцями - це потужний рекламний інструмент для Вашої компанії. Адже папки не тільки дозволяють переносити в собі різні документи, але також стають своєрідними рекламними майданчиками, які потрапляють в офіси до співробітників діючих і потенційних клієнтів. У нашій компанії ви завжди можете замовити друк папок дешево, і все буде виконано в найкоротші терміни. Не сумнівайтеся, замовивши друк фірмових папок, Ви робите вигідне вкладення в ваш бізнес.

Ми виробляємо папки малим і великими тиражами з нанесенням на них інформації Замовника: реклама, логотип або будь-які інші дані.

Папка - виріб з щільного паперу, картону або полімеру, призначене для зберігання невеликого числа аркушів паперу. В основному папки використовують як елемент фірмового стилю.

Папки розрізняють кількох видів:

  • Цільнокроєна папка - виготовляється з одного аркуша паперу, кишеню може фіксуватися на клей або мати замковий кріплення. Якщо папка має замкове кріплення - її можна розкласти в площину, а потім зібрати знов, не розриваючи;
  • Папка з клеєною кишенею - кишеня для паперів висікається окремо і вклеюється в папку.