Брошури

У даній категорії немає товарів.

 Друкарня «Паперовий змій» спеціалізується на виготовленні брошур, які можуть мати різний формат і бути надруковані на папері різної щільності, в будь-якій кількості, необхідній замовнику.

Щоб донести до клієнтів велику кількість інформації використовується багатосторінкова друкована продукція, в тому числі брошури. Брошура є неперіодичне текстове книжкове видання обсягом понад 4, але не більше 48 сторінок, із з'єднанням на скобах, термобіндері (клеї) або пружині. Брошури можуть містити інформацію про товари або послуги компанії для потенційних клієнтів, перелік акцій і спеціальних пропозицій.

Ціна брошури в друкарні «Паперовий змій» залежить від:

  • формату (А4, А5, А6 и т.д.);
  • кольоровості друку (повнокольоровий друк, 1 або 2 фарби, наявність додаткових фарб - пантони, срібло, золото);
  • тиражу;
  • щільності паперу, на якій буде друкуватися тираж (малювання, офсетний, картон);
  • способу кріплення (скоби, клей, пружини);
  • наявності післядрукарської обробки: тиснення, ламінація, вибіркове лакування і т.д.

Повідомте всі ці параметри менеджеру і дізнайтеся вартість виготовлення брошур за Вашим технічним завданням. При необхідності наші дизайнери забезпечать розробку макету брошури. Однак, в будь-якому випадку, знадобляться матеріали від Вас - текст і фотографії продукції, обладнання або портфоліо виконаних робіт, ми ж підберемо дизайн і виконаємо верстку.

ОФСЕТНИЙ ДРУК БРОШУР

Основним методом друку брошур в нашій друкарні є офсетний, з використанням фарб тріадного або пантону виду. Для тиражів від 200 шт. зазвичай використовується офсетний друк. Внутрішній блок брошури може бути надрукований в одну або 2 фарби, що дозволяє знизити вартість виробу. Використання при друку 5-ої фарби (срібло, золото) дозволяє надати брошурі більш ефектний вигляд.

ДРУК БРОШУР ЦИФРОВИМ СПОСОБОМ

За необхідності отримати готові брошури в дуже стислі терміни або невеликому тиражі (50, 10 або навіть 1 екземпляр) використовують цифровий друк.

ФОРМАТ БРОШУР

Найбільш поширені формати брошур: А4 (в розгорнутому вигляді А3), А5 (в розгорнутому вигляді А4).

Щоб додати оригінальність рекламної продукції, наша друкарня пропонує друк формату 200х200, або зі зшивкою по короткій стороні, а також брошури будь-якого розміру в межах формату В2.

ПАПІР ДЛЯ ДРУКУ БРОШУРИ

Для друку брошур в друкарні «Паперовий Змій» використовується якісна офсетний, крейдований матовий чи глянцевий папір щільністю 90 - 130 г / кв.м., Для обкладинки може застосовуватися папір більшої щільності, або картон. За бажанням замовника може використовуватися більш щільний папір для всього виробу.

СПОСОБИ КРІПЛЕННЯ БРОШУР

Спосіб кріплення визначається в залежності від кількості сторінок в брошурі і побажань замовника. У друкарні «Паперовий Змій» Ви можете замовити брошури з кріпленням:

  • на скобу (1 или 2 скоби);
  • металевої або пластиковою пружиною;
  • термобиндер (клейове з'єднання).

ПІСЛЯДРУКАРСЬКЄ ОЗДОБЛЕННЯ БРОШУР

Ефектність брошур забезпечують післядрукарські оздоблювальні процеси: висікання, ламінування обкладинки, вибіркове УФ-лакування, висікання, тиснення, конгрев, перфорація.

Можлива персоналізація брошур в рамках тиражу: звернення, нумерація, нанесення штрих-кодів або іншої змінної інформації.

Наші менеджери проконсультують Вас про можливості друку, а також допоможуть перетворити Вашу брошуру в потужний інструмент залучення клієнтів і формування іміджу Вашого бренду.

Замовляючи друк брошур в друкарні «Паперовий Змій» Ви гарантовано отримуєте продукцію високої якості за оптимальною ціною.