Пакети ПЕТ

У даній категорії немає товарів.

ДРУК НА ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТАХ

   Друк поліетиленових пакетів Друкарня "Паперовий Змій" у Києві в один, два і більше кольорів виконує на шовкотрафаретному обладнанні. Ми виготовляємо малі та середні тиражі пакетів з поліетилену ПВД та ПНД (високого та низького тиску). Якщо Вам потрібний дизайн зображення логотипу на поліетиленовому пакеті – ми його розробимо та підготуємо з урахуванням технічних особливостей.

ТИПИ ПАКЕТІВ ПНД І ПВД

    Найбільш поширеною у цій групі поліетиленових пакетів є форма типу "банан". Вона проста у виготовленні, зручна під час друку, практична при зберіганні та використанні. Пакети типу "майка" широко використовують торгові мережі, їх друкують на рулонних флексомашинах, як і великі тиражі інших типів.

ВАРТІСТЬ ДРУКУ ПАКЕТІВ З ПОЛІЕТИЛЕНУ

   Ціна фірмового рекламного пакету залежить від багатьох факторів: його розміру, щільності ПЕТ (35мк, 50мк, 70мк) та тиражу, а також кольору матеріалу, площі друку зображення, з однієї або двох сторін буде логотип. Колір друку може бути пантон, а також срібло чи золото.

   Поліетиленовий пакет на сьогоднішній день найбільш зручний варіант для пакування одягу, подарунків, ліжка та інших невеликих товарів. При цьому пакет поряд з виконанням унітарних функцій є чудовим предметом реклами, на якому вигідно виглядає логотип компанії та її адреса та координати.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДИЗАЙНУ МАКЕТУ ПАКЕТА ПЕТ

  При розробці макета для поліетиленових пакетів, що друкують на шовкотрафаретному обладнанні, слід враховувати наступні рекомендації, пов'язані з конструкцією пакета:

  • потрібен відступ від нижнього краю на висоту складеного вдвічі дна пакета + 5 мм. за рахунок ущільнення в нижній частині відбувається непропечатування зображень вздовж складки;
  • Візьміть 3-5 мм від краю пакета. оскільки пакети не мають "ідеально правильного" геометричного розміру і в процесі виготовлення край неоднорідний, можливі непропечатки та "пили" з перепусток;
  • зміцнення ручок у пакетах "банан" або місця кріплення ручок "петля" також варто обходити бажаним радіусом 5 мм.

  Трафаретний друк зазвичай використовується при відображенні пантонних макетів (зображення формується окремими кольорами), досить часто - рознесених (коли один колір не стосується іншого, між ними є пробільні білі ділянки). Можливе відображення "розтяжок" (перехід від більшої насиченості кольору до меншої), але є обмеження щільності кольору - не менше 10%. це пов'язано з тим, що зображення формується точками, які при шовкотрафаретному друку значно більші ніж при цифровому або офсетному друку.