• Двофарбова офсетна машина Ryobi 662H

RYOBI 662H       12 000 Euro

Технічні характеристики:

Кількість секцій: 2

Формат листа: от 279x200 мм до 660Х508мм

Макс. формат зображення: 650x495 мм

Товщина листа: 0.04-0.5 мм

Продуктивність: 3,000-13,000 листів/год

Стандартні розміри друкованої форми: 650x550x0.3 мм

Стандартний. розміри офсетного полотна: 701x594x1.9 мм

Система подачі листів: з каскадною подачею листів (пневматична ротаційна головка)

Висота стапеля самонакладу: 800 мм

Висота стапеля приймання: 470 мм

Кольоровий аппарат: 21 валик (включаючи 4 накатні)

Зволожуючий аппарат: Ryobi-matic, охолодження та контроль складу, 4 валики (включаючи 1 накатний)

Система охолодження та рециркуляції зволожуючого розчину: в комплекті

Діапазон регулювання приведення зображення: продольна +/-20 мм (+/-1 мм), диагональна +/-1 мм, поперечна +/-2,5 мм

Електроживлення: 3 фази, 380В, 50Гц

Маса друкарської машини: біля 7100 кг

Споживана потужність: 15 кВт

Габарити, довжина х ширина х висота, мм: 3415Х2540Х1883мм

Двосекційна офсетна друкарська машина формату А2. Призначена для друкування та багатобарвної продукції середніми та великими тиражами.

Основні властивості:

Система безперервного спиртового зволоження Ryobi-matic.

Автоматизована система безперервного спиртового зволоження з охолодженням та рециркуляцією розчину. Контролює концентрацію, температуру розчину та його рівень у зволожувальному апараті без участі оператора. За рахунок можливості роботи у двох режимах (незалежному та інтегрованій з барвистим апаратом) підвищується якість друку як растрових об'єктів, так і суцільних плашок. Відсутність матер'яних чохлів полегшує обслуговування машини та скорочує час переналагодження з одного тиражу на інший. Наприклад, очищення комплекту валів системи зволоження Molleton займає 15-20 хвилин, а змивання валів Ryobi-matic, що виконується одночасно зі змивом барвистого апарату, триває близько хвилини. Найважливішою частиною Ryobi-matic є система підтримки товщини зволожуючої плівки AAC.

Точне приведення зображення.

Пульт управління, зручно розташований з боку подачі, рятує оператора від зайвих переміщень та використання важелів основні функції (наприклад, такі як включення/вимкнення подачі фарби та води) здійснюються простим натисканням кнопок на пульті. Також необхідно відзначити зручність зміни форм формний циліндр автоматично зупиняється в положенні, найбільш зручному для цієї операції, а система штифтового приводки дозволяє точно позиціонувати форми вже при установці, а також гарантує стабільне утримання форми друку тиражу. В цілому, ці властивості дозволяють додатково заощаджувати до 5 хвилин при переналагодженні машини в порівнянні зі звичайними методами керування та зміни форм.

Розвинений барвистий апарат

Забезпечує рівномірний гуркіт і стабільну подачу фарби на форму навіть при друку насичених плашок. Це виключає виснаження фарби протягом або тиражу навіть у межах одного відбитка при відтворенні щільних плашок (особливо при високих швидкостях друку) та знімає проблему постійного регулювання подачі фарби. Відкидні барвисті ящики мають барвистий нож, що дозволяє точно проводити регулювання подачі фарби. Все це дає можливість швидко друкувати складні, зокрема високохудожні видання.

Каскадна система подачі листів ротаційною пневматичною головкою.

Забезпечує високу швидкість роботи "аркушівної" системи та гарантує стабільну роботу. За рахунок використання ротаційної голівки, синхронізованої з головним приводом машини, знижується кількість вузлів зі зворотно-поступальним рухом, а відповідно, зменшується ймовірність виникнення люфтів та розрегулювань. Це, з одного боку, забезпечує необхідну точність подачі листів, з другого боку, гарантує стабільність на широкому діапазоні матеріалів. Спеціальні датчики надійно контролюють подачу подвійних листів, неподання листа, ранню або пізню подачу, перекіс і "перехльостування" листів. Така система дозволяє стабільно працювати на швидкості 12-13 тис. від. / Година, що недосяжно при полистовой подачі.

Тяжка цільнолита станина.

Сприяє зменшенню вібрації під час роботи і забезпечує стабільність конструкції. Друкарська машина складний механізм, що складається з декількох тисяч точно пригнаних деталей, а вібрація призводить як до збільшення зносу вузлів і механізмів, так і до зміни геометрії машини (і негативної зміни параметрів друку). Важка конструкція машин Ryobi дозволяє забезпечити плавність ходу та надійність виконавчих механізмів та стабільність параметрів друку.

Точна механіка

Високоточні підшипники в опорах циліндрів, косозубі шестірні та широкі контактні кільця між формного та офсетного циліндра забезпечують плавне та безшумне обертання, рівномірний тиск циліндрів один на одного, а також знижують вібрації друкарського апарату в цілому. Результат більш рівномірне нанесення фарби на папір, що позитивно впливає на якість відбитка (знижується ймовірність дефектів відбитка, в більшості випадків обумовлених механічними причинами) та значне підвищення ресурсу машини (до кінця періоду окупності машина підходить з практично невичерпним ресурсом).

Планетарна схема побудови.

Друковані секції сконструйовані за 5-циліндричною ("планетарною") схемою. Це дозволяє зменшити кількість перехоплень аркуша, і мінімізувати деформацію матеріалу запечатується, при проходженні через тракт машини, а також спрощує конструкцію, і, як наслідок, підвищує надійність. Зменшення кількості перехоплень листа та спеціальні пружинні захвати паперу дають можливість друкувати як на надтонких паперах (до 0.04 мм), так і на картоні.

Мале енергоспоживання.

У порівнянні з іншими машинами такого класу, друкарі Ryobi споживають набагато менше електроенергії (в 1.5-2 рази), а це реальна економія.

Вакуумна система гальмування та система, що запобігає скручуванням листів.

Папір залучається до барабана, що закручує його у зворотний бік, і після укладання в стапель розгладжується. Така система незамінна під час друку на етикеткових паперах одностороннім крейдовим шаром і тонких паперах, мають тенденцію скручуватися під час друку. За відсутності такої системи доводиться витрачати невиправдано багато часу на ручне перебирання стопи.

Система автоматичного централізованого мастила.

Забезпечує рівномірне змащення вузлів та механізмів, зменшує час простою машини при проведенні регламентних робіт та сприяє збільшенню надійності. Загалом економиться приблизно один день на місяць. Як наслідок, збільшується обсяг продукції, що випускається.

З питань ціни та умов покупки звертайтесь за телефоном +38 067-4874954 або надсилайте запит за адресою: rp@zmey.com.ua

Контактна особа: Полянин Роман

Двофарбова офсетна машина Ryobi 662H

  • Модель: Ryobi 662H
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна за одиницю: 435.60 грн.
  • Ціна разом: 435.60 грн.