RYOBI 754   90 000 Euro

Кількість друкованих секцій: 4

Максимальний формат листа: 750x600 мм (тип S); 788x600 мм (тип XL)

Мінімальний формат листа: 279x200 мм

Товщина паперу: 0,04-0,6 мм

Максимальна площа друку: 750x545 мм (тип S); 750x580 мм (тип XL)

Продуктивність, отт./час: 3000--15000 отт./час

Формат друкованої форми, мм:  745x605 мм (тип S); 745x635 мм (тип XL)

Формат офсетного полотна, мм: 791x665x1, 95 мм

Барвистий апарат:19 валиків (включаючи 4 накатні)

Зволожуючий апарат:  Ryobi-matic, 4 валики (включаючи 1 накатний)

Система автоматичної підтримки товщини плівки зволожуючого розчину (AAC): є

Система охолодження та рециркуляції зволожуючого розчину: в комплекті.

Діапазон регулювання приведення зображенняподовжня: +/-20 мм (+/-1 мм), діагональна +/-0,2 мм, поперечна +/-2,5 мм (+/-2,0 мм)

Діагональна привідка: видалена з пульта

Система централізованого мастила: автоматична

Самонаклад: з каскадною подачею листів (пневматична ротаційна головка)

Висота стапеля, що подає, мм:  800 мм

Висота приймального стапеля, мм:  925 мм.

Напівавтоматична система зміни форм:  RYOBI Semi-RPC

Потужність, кВт: 33кВт

Габарити, мм: 7333x3000x1870 мм

Маса, кг: 18 т.

Чотирьохсекційна офсетна друкарська машина формату В2+ призначена для друку високоякісної повнокольорової та багатобарвної продукції (у тому числі етикеткової) середніми та великими тиражами.

Основні властивості:

Модульний принцип побудови.

Машина сконструйована таким чином, що, при покупці стандартного варіанта, замовник може згодом доукомплектувати її додатковими барвистими або лакувальними секціями та різними видами приймально-вивідних пристроїв. Це дозволяє значно збільшити термін служби машини та організувати виробництво з розрахунком на майбутнє.

діагональне суміщення

У машині передбачена можливість дистанційного діагонального приведення із зовнішнього пульта на всіх секціях. Це виключає необхідність зупиняти машину та "перекошувати" форми традиційним ручним способом окремо на кожній секції. Якщо при "ручному" способі необхідно використовувати спеціальний інструмент і витрачати по 3-5 хвилин на кожну секцію при повній зупинці машини, то повне приведення дозволяє налаштувати за 1-2 хвилини на всіх секціях. До того ж при "ручному" способі неможливо забезпечити рівномірність натягу форми, що може призвести до дефектів друку. Дистанційне діагональне приведення дає суттєвий виграш у зручності та часі налаштування за рахунок можливості регулювання на ходу, без зупинки машини. Зниження витрат на приведення особливо актуальне під час друку невеликих тиражів (до 500 екземплярів), які в даний час переважають у більшості друкарень.

Пульт дистанційного керування RYOBІ PCS-G.

З його допомогою оператор управляє процесом поздовжнього, поперечного та діагонального приводки, зональним регулюванням подачі фарби на всіх секціях. Конструктивно складається зі столу з графічним дисплеєм та клавіатурою, на якому розміщені монітор із сенсорним керуванням, тримач оригіналу та верхній світильник, що забезпечує нормоване освітлення. Значення регулювань можуть зберігатися та відновлюватися за допомогою дискети. Все це сприяє значному зниженню часу (економиться до 30 хвилин) та трудовитрат на регулювання, переналаштування машини та забезпечує належний контроль якості продукції.

Система напівавтоматичної зміни друкованих форм RYOBІ Semі-RPC.

Значно полегшує та прискорює процес зміни форм та забезпечує виключно високу точність закріплення форми на циліндр. Друкарю потрібно лише вставити форму в штифти переднього напору та натиснути відповідну кнопку. При цьому не потрібно навіть попередньо підгинати форми, що полегшує їх повторне використання. Далі форма за допомогою спеціального валика обертається навколо циліндра та натягується з необхідним зусиллям. Вивантаження форм відбувається в автоматичному режимі одним натисканням кнопки. Система однаково добре працює як із металевими, так і з поліестеровими формами. У разі потреби передбачена можливість ручної зміни форм. Semі-RPC дозволяє значно прискорити переналагодження машини та підвищити ступінь її готовності. Порівняно з ручною зміною форм, що триває близько хвилини на секцію, напівавтоматична система змінює форми за 20-30 секунд, а з урахуванням того, що при автоматичному встановленні форм витрачається менше часу на приведення, то загальний виграш на 5-секційній машині складе близько 20 хвилин.

Тяжка лита станина.

Сприяє зменшенню вібрації під час роботи і забезпечує стабільність конструкції. Друкарська машина - складний механізм, що складається з декількох тисяч точно пригнаних деталей, а вібрація призводить як до збільшення зносу вузлів і механізмів, так і до зміни геометрії машини (і негативної зміни параметрів друку). Металоємна, важка конструкція машин Ryob дозволяє забезпечити плавність ходу і надійність виконавчих механізмів, і стабільність параметрів друку. Це гарантує таку довговічність, що протягом перших трьох років експлуатації машину можна вважати практично новою, незалежно від кількості надрукованих екземплярів.

Розвинений барвистий апарат.

Забезпечує рівномірний гуркіт і стабільну подачу фарби на форму навіть при друку насичених плашок. Це виключає виснаження фарби протягом тиражу або навіть у межах одного відбитка під час відтворення щільних плашок (особливо при високих швидкостях друку) та знімає проблему постійного регулювання подачі фарби. Відкидні барвисті ящики містять барвистий ніж, який точно проводить регулювання подачі фарби. Все це дає можливість швидко друкувати складні, зокрема багатобарвні видання.

Оптимальна система.

У машині використовуються друкарські та передавальні циліндри подвійного діаметра. Це дозволяє зменшити деформацію паперу під час його проходження через машину. Крім того, кожна друкована секція сконструйована таким чином, що в процесі нанесення фарби не перехоплюється. Це виключає виникнення дефектів друку, пов'язаних з механічними причинами.

Каскадна система подачі листів ротаційною пневматичною головкою.

Забезпечує високу швидкість роботи листоподавальної системи та гарантує стабільну роботу. За рахунок використання ротаційної головки, синхронізованої з головним приводом машини, знижується кількість вузлів зі зворотно-поступальним рухом, а отже, зменшується ймовірність виникнення люфтів та розрегулювань. Це, з одного боку, забезпечує необхідну точність подачі листів, з другого боку, гарантує стабільність на широкому діапазоні матеріалів. Спеціальні датчики надійно контролюють подачу подвійних листів, неподання листа, ранню або пізню подачу, перекіс та перетину листів. Така система дозволяє стабільно працювати на швидкості 15 тис. від. / год., що недосяжно при полистовой подачі.

Транспортно-порівняльний стіл із вакуумними стрічками

Забезпечує точне і стабільне транспортування аркушів з пристрою, що подає, до передніх рівняння упорів. Стрічки, що транспортують, мають ряд отворів, через які знизу відсмоктується повітря. В результаті лист прилипає до стрічки і не зсувається і не перекошується під час транспортування, що значно полегшує точне вирівнювання і дозволяє працювати без збоїв на високій швидкості (більше 10000 відбитків на годину). Крім того, відпадає необхідність у багатьох щіткових та роликових притисканнях, що спрощує та значно прискорює процес переналагодження на інший формат паперу (приблизно з 10 хвилин до 1.5 хвилини). А це, у свою чергу, дозволяє ефективно працювати з різноманітним за форматом та товщиною матеріалом, запечатується – від конвертів та листівок до плакатів максимально можливого на цій моделі формату.

Точна механіка

Високоточні підшипники в опорах циліндрів, косозубі шестірні та широкі контактні кільця між формного та офсетного циліндра забезпечують плавне та безшумне обертання, рівномірний тиск циліндрів один на одного, а також знижують віброактивність друкарського апарату в цілому. Результат - більш рівномірне нанесення фарби на папір, що позитивно впливає на якість відбитка (знижується ймовірність дефектів відбитка, в більшості випадків обумовлених механічними причинами) та значне підвищення ресурсу машини (до кінця періоду окупності машина підходить практично із цілком невичерпним ресурсом).

Багатофункціональний високостапельний приймально-вивідний пристрій.

Високий стапель збільшує продуктивність під час друку великих тиражів. Система спеціальних датчиків відстежує порвані, зім'яті листи і здатна вчасно помітити втрату листа та зупинити друк. Все це знижує відсоток шлюбу та запобігає проблемам у тракті машини. Система зняття статичної електрики, сушіння, зональний обдув листа та регульоване розпилення противідмарювального порошку гарантує рівномірне укладання продукції в стопу, причому ця продукція одразу готова до проведення фінальних або додаткових робіт (не треба чекати додатково 30-40 хвилин, доки вона висохне).

Вакуумна система гальмування та система проти скручування листів.

Папір залучається до барабана, що закручує його у зворотний бік, і після укладання в стапель розгладжується. Така система незамінна під час друку на етикетковому папері одностороннього крейдування та на тонких паперах, що мають тенденцію скручуватися під час друку. У разі відсутності такої системи доводиться витрачати невиправдано багато часу на ручне перебирання стопи.

Система автоматичного централізованого мастила.

Забезпечує рівномірне мастило і пілезахищеність вузлів і механізмів, зменшує час простою машини при проведенні регламентних робіт і сприяє збільшенню надійності. Загалом економиться приблизно один день на місяць. Як наслідок, збільшується обсяг продукції, що випускається.

Система автоматичного змивання фарбового апарату та офсетного полотна.

У машині передбачена можливість автоматичного змивання валиків барвистого та зволожуючого апарату без участі оператора (йому потрібно лише натиснути на відповідну кнопку). Це звільняє друкаря від цієї рутинної операції для паралельного виконання іншої роботи. Автоматичне змивання офсетного полотна має ще один плюс – зняття старих слідів при діагональній приводці (зазвичай для цього потрібно або змити полотно вручну, або прогнати 10-15 аркушів, доки подвійні сліди не до зітруться). А з огляду на те, що операції зі змивання можна проводити паралельно, виграш у часі стає дуже значним - до 10-15 хвилин (залежно від кількості друкованих секцій).

Датчик бокового рівняння
переднє роздування
Датчик подвійного листа (механічний)
Датчик подвійного листа (ультразвуковий)
Датчик проходження паперу
Датчик затору паперу під час проходження
Лічильник на окремі партії (тиражі)
Загальний лічильник відбитків
Монітор стану машини
Противідмарювальний пристрій
Пристрій розгладження листів на прийомі
Повітряобдуваючий пристрій на прийомі
Безперервний механізм прийому
Пристрій для видалення марашок
Осцилюючий (подовжній рух уздовж осі обертання) накатний валик
Система автоматичної подачі зволожуючого розчину
Проміжна ємність для механізму рециркуляції та охолодження зволожуючого розчину
безперервний самонаклад
Змінний стапельний столик
Штифтовий перфоратор Ryobi RP740/425F
Осцилюючі барвисті накатні ролики

З питань ціни та умов покупки звертайтесь за телефоном +38067-487-49-54 або надсилайте запит за адресою: rp@zmey.com.ua
Контактна особа: Полянин Роман

Чотирифарбова офсетна машина Ryobi 754

  • Модель: RYOBI 754
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна за одиницю: 3267000.00 грн.
  • Ціна разом: 3267000.00 грн.