Технічні характеристики 4-х барвистої друкарської машини Komori Spica 429   90 000 Euro

Формат листа (максим. площа запечатки): до 520x740 мм

Друк: 4+0

Максимальна швидкість друку: 13,000 листів/год

Допустима товщина листа:

0.035 - 0.45 мм

Пульт керування:

PQC

ПЗ управління системою:

KMS-IV

Зволоження: KOMORIMATIC

Автоматическая смивка: валів AIRC/офсетного полотна ABW

Монітор: Touch screen

Spica 429 – гідне дітище корпорації Komori. Примітно, що слоган бренду та корпорації загалом – «перевищуючи очікування». З моменту заснування компанії Komori у 1923 році, вже 95 років, її зусилля були спрямовані на виготовлення продукції найвищої якості та надійності. Як результат – сьогодні друкарські машини Komori відомі у всьому світі.

Машина KOMORI серії SPICA - відмінний робочий кінь для малих та середніх тиражів, які такі популярні сьогодні серед замовників.

KOMORI SPICA – це серія друкарських машин, які повністю відповідають поняттю японська якість, одночасно універсальні та прості в експлуатації, мають високий рівень автоматизації друкованих процесів, що забезпечує зниження технужд, скорочення витрат часу та матеріалів при переході з тиражу на тираж.

Багато технічних розробок, реалізованих в машинах серії Spica, пройшли апробацію і довели свою ефективність у серії Lithrone. Висока якість друку та оптимізація витрат досягається за рахунок використання засобів автоматизації:

 • система управління печаткою PQC-U у комплексі з використанням даних CIP3;
 • система попереднього накату та видалення фарби KPD;
 • автоматизована зміна друкованих форм KPC, що не вимагає загинання задньої кромки форми;
 • автоматичне змивання офсетних циліндрів за допомогою попередньо просоченої тканини (економія змивного матеріалу та часу змивки);
 • дистанційне налаштування окружного, осьового та діагонального приведення форм, без зупинки машини;
 • автоматичне змивання барвистого апарату.

Всі ці технології значно скорочують витрати паперу, фарби та часу при виході на тиражну якість, знижують роль «людського фактора», підвищують продуктивність машини під час друку коротких та середніх тиражів, одночасно гарантуючи високу якість та її стабільність від першого до останнього листа.

Надійність та довговічність роботи Komori Spica – це не просто слова. Стійки захватів циліндрів виконані з алмазним напиленням, а матеріал робочих поверхонь носиків захватів – карбід вольфраму. Подача мастила в привод машини має примусовий характер, що сприяє довговічності обладнання.

Запуск Komori Spica 429 дозволяє друкарні «Паперовий змій» оптимізувати терміни та вартість друку середніх та коротких тиражів, а також запропонувати друкарням та рекламним агенціям нову послугу – друк у листах.

З питань ціни та умов покупки звертайтесь за телефоном +38067-487-49-54 або надсилайте запит за адресою: rp@zmey.com.ua

Контактна особа: Полянин Роман

Чотирифарбова офсетна печатна машина Komori Spica 429

 • Виробник: KOMORI CORPORATION
 • Модель: Komori Spica 429
 • Наявність: Є в наявності
 • Ціна за одиницю: 3267000.00 грн.
 • Ціна разом: 3267000.00 грн.