Квартальні календарі

У даній категорії немає товарів.

ДРУК КВАРТАЛЬНИХ КАЛЕНДАРІВ НА 2023 РІК

У Друкарні Паперовий Змій Ви можете замовити виготовлення квартальних календарів 2022 року, як зі стандартною календарною сіткою, так і з персональним фірмовим дизайном. Ми приймаємо замовлення і на невеликі наклади квартальних календарів (від 10 штук), і на великі (1 000, 5 000, 10 000). Наші дизайнери допоможуть підібрати фотоматеріал для верхівки календаря (фріз) та виконати дизайн. Найчастіше замовляють календарі на 1 або 3 пружинах з рекламними полями. На окрему увагу заслуговують квартальний календар на картонній підкладці PRIMA, який не має кріплення на металеву пружину - це зручно при зберіганні та відправці поштою, а також горизонтальний квартальний календар HORIZONT - імеджевий кадендар, який обов'язково приверне увагу відвідувачів Вашого офісу своїм розміром. Цьогоріч ми запустили два нові дизайни: EVRO та EKONOM.

ВАРІАНТИ КВАРТАЛЬНИХ КАЛЕНДАРІВ ЗІ СТАНДАРТНОЮ СІТКОЮ

Ми пропонуємо шість стандартних варіантів виконання квартальних календарів, які можуть бути виконані як з індивідуальною за дизайном квартальною календарною сіткою, так і зі стандартною з нашого асортименту на складі. Кольорові рішення сітки можна підібрати на сторінці КВАРТАЛЬНА СІТКА

КВАРТАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР З ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ДИЗАЙНОМ

 Квартальні календарі Друкарня Паперовий Змій друкує в різних варіантах: зі стандартною квартальної сіткою, з індивідуальною, з фрізом (верхня частина календаря, велике рекламне поле) різного виконання з різних матеріалів: картон, палітурні матеріали, метал, пластік, поролон, гофрокартон, дерево і таке інше. Квартальна сітка може кріпитися на 1 або 3-х пружинах, на ПВА, ще один варіант - кріплення на скобу і перфорування для легкого відривання аркушів. Ми пропонуємо клієнтам два варіанти квартальної сітки в декількох колірних рішеннях на крейдованому папері щільністю 70 гр / м, але ви можете замовити свій дизайнерський варіант, або купити іншу, яка Вам більше сподобалася. Для виготовлення квартальних календарів можуть застосовуватися крейдовані картони, дизайнерські матеріали, пластик, кераміка, дерево, метал. Дизайн квартальних календарів Ви можете запропонувати свій, а можете замовити у нас.

Квартальні календарі Ви можете замовити:

за тел. тел.044-4594867 вн. 154,

моб. моб. 067-4874954, 067-4698652

 sales@zmey.com.ua, viktoria@zmey.com.ua

 067-6167182 Чиж Вікторія