Блокноти на пружині

У даній категорії немає товарів.

ДРУК БЛОКНОТІВ НА ПРУЖИНІ

Блокноти на пружині - одні з найпопулярніших видів блокнотів. Протягом багатьох років вони здобули любов і повагу клієнтів і виробників. Велика популярність блокнотів на спіралі стала можливою завдяки різноманітністю використовуваних обкладинок з різних матеріалів: картон, дизайнерські матеріали, пластик, шпон, шкіра, тканина і друкованих технологій при виробництві даного виробу: офсет, трафарет, цифра лазерна і струменевий. Різні дизайнерські рішення дозволяють блокнотів на пружині залишатися відмінним рекламним виробом останнім часом. Красівний, стильний блокнот з логотипом нікого не залишить байдужим. Друкарня Паперовий Змій довгий час виробляє блокноти на пружині для своїх замовників як в Києві, так і по всій Україні.

Блокноти з кріпленням на пружину можуть бути виконані в різних форматах від А7 до А2. Внутрішній блок під пружину може бути надрукований як на стандартних паперах (офсетний, газетний, крейдований), так і на нетрадиційних (папір ручної роботи, дизайнерські матеріали, кольоровий папір неонових відтінків, чорна папір). Листи блокнота зі спіраллю можуть мати перфорацію для відриву. Пружина блокнота для зручності може встановлюватися як по довгій, так і по вузькій стороні, при цьому вона може бути цільна або складова (з декількох частин). Отвори в блокнотах під пружину можуть бути квадратні або круглі (останні найчастіше використовують для "кручений" пружини). Матеріал з якого виготовлена ​​пружина може бути метал або платік, при цьому колірна гамма забарвлення досить широка. Більш детальну інформацію Ви можете отримати в статті КРІПЛЕННЯ НА металевій пружині.

 ПЕРЕВАГИ КРІПЛЕННЯ НА СПІРАЛЬ

Основною перевагою цього виду кріплення перед іншими варіантами є можливість зібрати внутрішній блок в кілька сотень листів заданого формату. Такою можливістю може похвалитися хіба що тверда обкладинка. Але збірка блокнота на пружину значно виграє в ціні, а також в часі виробництва. До того ж при виробництві блокнотів на спіралі допоміжні процеси прості, а значить це також знижує вартість збірки в порівнянні з Ниткошвейки. Використання різних кольорів пружини дає можливість дизайнерам оптимальніше виконати стилістичне рішення макета. До того ж блокноти на пружині з логотипами досить часто замовляють разом з сувенірними ручками.