+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВИХ І КАРТОННИХ ПАКЕТІВ

bumazniy paket bumaznij zmej 07   Друк і склеювання паперових пакетів з індивідуальним дизайном в Києві є одним з напрямків розвитку друкарні «Паперовий Змій» протягом декількох років. За цей час ми підібрали широкий перелік штампів для висікання пакетів, спіткали багато секретів, які зараз вміємо добре застосовувати на практиці. Все це дозволить Вам отримати по-справжньому якісний пакет з вашим логотипом компанії, магазину або бутіка.

ВИДИ ПАКЕТІВ ІЗ ПАПЕРУ І КАРТОНУ

   Як вихідні матеріали для складання пакетів ми використовуємо крейдований папір, картон, дизайнерський папір і спеціальну крафт-папір. Ручки пакетів, в свою чергу, можуть бути виготовлені з крученої паперу, мотузки, тасьми або стрічки. Також картонні пакети можуть мати «висічні» ручки - щільний матеріал стінок пакетів стійкий до заминання і витримує великі навантаження.

   За конструктивними особливостями пакети бувають одно- або двошовні (останній варіант застосовуємо при виготовленні великих за розміром пакетів).

bumazniy paket bumaznij zmej 13 bumazniy paket bumaznij zmej 15 bumazniy paket bumaznij zmej 20 bumazniy paket bumaznij zmej 26
       
bumazniy paket bumaznij zmej 09 bumazniy paket bumaznij zmej 25 bumazniy paket bumaznij zmej 37 bumazniy paket bumaznij zmej 22
       

 

ПРИЗНАЧЕННЯ ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ

   Паперові та картонні пакети використовують при продажу споживчих товарів і подарунків. Найбільш популярні пакети для:

- ювелірних виробів;

- подарунків;

- алкогольних напоїв;

- презентаційних та рекламних матеріалів

- і іншого.

   Варто пам'ятати що папір і картон бояться вологи. Тому досить часто клієнти замовляють ламинацию пакета плівкою, яка захищає пакет від дощу і снігу і надає додаткові жорсткість стінок пакету і стійкість до розриву. Цьому недоліку менш схильні до пакети з паперу ефалін (вона ж тіслін) і крафт-паперу.

  

    Виконувати всі представлені послуги нам допомагає сучасне обладнання. Саме з його допомогою, а також за допомогою талановитих працівників, ми здатні створювати по справжньому яскравий, незвичайний і якісний продукт. Готовий пакет із зображенням логотипу вашої компанії буде повністю відповідати всім поставленим Вами вимогам і побажанням.

   Замовити паперові пакети з логотипом ви можете з доставкою в офіс. Наші співробітники оперативно і якісно доставлять пакети з логотипом в Києві, або відправлять їх у будь-який інший місто України.