+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ДРУК КАТАЛОГІВ В ДРУКАРНІ ПАПЕРОВИЙ ЗМІЙ

bammer akcija zhurnali 900х150px

Каталоги є одним з видів багатосторінкової друкованої продукції, на якій спеціалізується друкарня «Паперовий Змій». Ми виготовимо для Вас каталоги різного формату, на папері різної щільності, і в кількості, необхідній Вам.
Необхідність продемонструвати клієнту наочно широкий асортимент товарів або послуг, донести розгорнуту інформацію про компанію робить каталоги незамінним інструментом продажів для різних торгових і виробничих компаній.

               Каталог А4                 Каталог А4
   Каталог 200х200, тиснення
   Каталог 200х200, виб.лак
     

Каталог - це багатополосне друковане видання, що містить в собі перелік певної інформації, як правило, комерційного характеру. Залежно від призначення і цільової аудиторії каталог можна розділити на дві групи: представницькі та інформаційні.

Інформаційні каталоги - це багатосмугові видання, що містять детальну інформацію про ціни, характеристики, переліку товарів або послуг пропонованих компанією. Їх мета - донести максимальний обсяг інформації про товарний асортимент компанії.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА КАТАЛОГІВ В ДРУКАРНІ «ПАПЕРОВИЙ ЗМІЙ» м.КИЇВ

Ціна каталогів в друкарні «Паперовий змій» г. Киев залежить від:

  • формату (А4, А5, А6 і т.д.);
  • кольоровості друку (повнокольоровий друк, 1 або 2 фарби, наявність додаткових фарб - пантони, срібло, золото);
  • тиражу;
  • щільності паперу, на якій буде друкуватися тираж (малювання, офсетний, картон);
  • способу кріплення (скоби, клей, пружини);
  • наявності післядрукарської обробки: тиснення, ламінація, вибіркове лакування і т.д.

Повідомте всі ці параметри менеджеру і дізнайтеся вартість виготовлення каталогів за Вашим технічним завданням. При необхідності наші дизайнери забезпечать розробку макету каталогу. Однак, в будь-якому випадку, знадобляться матеріали від Вас - текст і фотографії продукції, обладнання або портфоліо виконаних робіт, ми ж підберемо дизайн і виконаємо верстку.

ОФСЕТНИЙ ДРУК КАТАЛОГІВ

Основним методом друку каталогів в нашій друкарні є офсетний, з використанням фарб тріадного або пантону виду. Для тиражів від 300 шт. зазвичай використовується офсетний друк. Внутрішній блок може бути надрукований в одну або 2 фарби, що дозволяє знизити вартість виробу. Використання при друку 5-ої фарби (срібло, золото) дозволяє надати виданню більш ефектний вигляд.

ДРУК КАТАЛОГІВ ЦИФРОВИМ СПОСОБОМ

При необхідності отримати готові каталоги в дуже стислі терміни або невеликому тиражі (50, 10 або навіть 1 екземпляр) використовують цифровий друк.

Наші менеджери проконсультують Вас про можливості друку, а також допоможуть перетворити Ваш каталог в потужний інструмент залучення клієнтів і формування іміджу Вашого бренду.

Замовляючи друк каталогів в друкарні «Паперовий змій» Ви гарантовано отримуєте продукцію високої якості за оптимальною ціною.Журнали та каталоги представляють собою основу основ рекламної діяльності багатьох компаній, незмінна складова участі у виставках.Поспішайте звертатися в друкарську компанію «Паперовий змій» і замовити друк каталогу, і зростання клієнтської бази не змусить себе довго чекати!