+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ШВИДКЕ ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ БУКЛЕТІВ

   Друкарня "Паперовий Змій" виготовляє буклети, листівки і флаєри будь кольоровості і будь-яких форматів. Друк буклетів, листівок і флаєрів виконується на лазерної друкарській машині або офсетним способом, будь-якими пантонними або тріадними фарбами (CMYK). Додатково, ми можемо розробити для Вас дизайн буклета, листівки або флаєра.

   Буклет - неперіодичне видання найчастіш багатобарвне, віддруковане на одному аркуші, сфальцоване будь-яким способом у два і більше згинів (гармошкою, дельтаобразно, з поперечним фальцем і т. і.). У вигляді буклетів зазвичай випускаються рекламні проспекти, короткі путівники, географічні карти і схеми міст для туристів і т. п. Кольорова з фотографіями та ілюстраціями інформація про фірму, її товари, послуги, знаменні події і т. і. може бути викладена в буклеті.

Буклети, листівки і флаєри широко використовуються сучасними компаніями для реалізації своїх цілей.

   Цілі ці можуть складатися як в простому донесенні інформації до співробітників, так і в залученні нових клієнтів. У друкарні «Паперовий змій» проводиться термінова друк буклетів київ ціна на якісному папері, з використання тріадних або пантонних фарб. Ідеальна якість, оперативність виконання замовлення, друк буклетів А4 київ і можливість розробки індивідуального дизайну - все це вас чекає в нашій друкарні!но?

   Заказать печать рекламных буклетов киев, а также флаеров и листовок вы можете в нашей компании. Они позволяют оперативно распространить требуемую информацию среди людей, привлечь массу новых клиентов и освежить интерес старых. Благодаря простой форме подачи и относительной дешевизне печати такой способ рекламы, при правильном подходе, может быть весьма и весьма эффективным. Главное, это детально продумать содержание печатного изделия, заказать буклеты киев и внешнее оформление.

   Наша друкарня займається випуском подібного роду продукції, а також проводить друк брошур київ ціна вже далеко не перший рік. З використанням сучасного друкарського обладнання, а також за допомогою високоякісних стійких фарб нам вдається друкувати дійсно першокласні буклети, листівки і флаєри.

   Замовляючи наші послуги, ви отримуєте:

  • високу якість;
  • оперативний результат;
  • кваліфіковану допомогу по всіх питаннях;
  • можливість ефективного зростання компанії;

Направте свій бізнес на правильний шлях - замовте буклети, листівки і флаєри в друкарні «Паперовий змій»!