+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ВИГОТОВЛЕННЯ БЛОКНОТІВ З ЛОГОТИПОМ

Друкарня "Паперовий Змій" займається виготовленням блокнотів з логотипом в Києві різних форматів і тиражів. Внутрішній блок блокнота друкується на офсетних машинах різними пантонними (друк плашки) або фарбами CMYK (повнокольоровий друк) на таких паперах: офсетний, газетний, дизайнерський, синтетичний, кольоровий, для малювання, самокопіювальний щільністю від 45 до 120 г / м², найбільш популярні щільності 70 і 80 г / м². Для обкладинки береться папір високої щільності або картон (250-400 г \ м²) з гладкою або рельєфною фактурою, можемо використовувати дизайнерський папір / картон. Бувають варіанти коли обкладинка блокнота виготовлялася з дерев'яного шпону і листового металу. Розміри блокнотів на замовлення можуть бути різні: стандартні (А6, А5, А4, А3), нестандартні прямокутні (200х200 мм, 180х300 мм і будь-який інший) або будь-якої іншої форми: із закругленими кутами, круглі, овальні, трикутні, передбаченої макетом.

 

bloknot na pruzhine paperoviy zmij 20 bloknot kleevoj paperoviy zmij 20 EKO bloknot paperoviy zmij 20 bloknot legal pad paperoviy zmij 20

МЕТОДИ КРІПЛЕННЯ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ БЛОКНОТІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

При складанні блокнотів ми застосовуємо такі види кріплення:

Збірка на пружину з кроком 3: 1 і 2: 1 з прямокутними і круглими отворами
Кріплення на термоклей
Проклейка на ПВА
На скобу
На 2-х сторонній скотч
Тверда обкладинка
Комбіноване (кілька методів одночасно)

ВАРІАНТИ РОБІТ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ БЛОКНОТА

Перфорація відривна
Фігурна висічка
Тиснення на обкладинці
Лазерна порізка
УФ-лак

Друк фірмових блокнотів на замовлення, як і інший багатосторінкової рекламно-поліграфічної продукції, є одним з основних напрямків діяльності Друкарні "Паперовий Змій". Тому, звертаючись до нас з приводу виготовлення блокнотів з логотипом, Ви можете бути впевнені в отриманні продукції високої якості за оптимальною ціною від однієї з провідних поліграфічних компаній Києва, та й усієї України.