+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ДРУК БЛОКІВ ДЛЯ ЗАПИСУ

   Блоки для записів (кубарі) представляють собою паперові стопки, що складаються з великої кількості аркушів, склеєних по торцю або ж не мають склейки. Такі вироби можуть відрізнятися як по кольоровості, так і за розмірами, кількістю аркушів в блоці. Головним завданням блоків для записів є забезпечення можливості фіксації оперативних даних. Так, якщо вам необхідно терміново щось записати, не потрібно ритися по всіх скриньках столу в пошуках зошита або блокнота. Досить простягнути руку до блоку для записів, і відірвати від нього один-єдиний листочок.

РІЗНОВИДИ БЛОКІВ ДЛЯ ЗАПИСІВ

bloki dlya zapisi bumaznij zmej listi bloki dlya zapisi bumaznij zmej prokleenij bloki dlya zapisi bumaznij zmej v podstavke bloki dlya zapisi bumaznij zmej v bumazhnoj podstavke
bloki dlya zapisi bumaznij zmej so skosom bloki dlya zapisi bumaznij zmej palletka bloki dlya zapisi bumaznij zmej na magnite
 
 

ЗАМОВЛЯЄМО БЛОКИ ДЛЯ ЗАПИСІВ

Друкарня «Паперовий змій» пропонує вашій увазі послуги з виготовлення блоків для записів будь-яких розмірів, форм і обсягів. Це можуть бути як стандартні прямокутні вироби, так і блоки, виконані у формі хитромудрих геометричних фігур. При бажанні, на папір або торець можна нанести фірмову символіку компанії або всілякі зображення.

На додаток до друку блоків для записів нашим клієнтам доступні наступні послуги:

  • нанесення на торці клубків зображень;
  • висікання блоків і їх тиснення;
  • розміщення листів в пластикову підставку;
  • порізка блоків з утворенням скосів.

Ви можете розраховувати на оперативне виконання замовлення, а також на високу якість готових виробів і їх доступну ціну.