+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ДРУК БЛОКІВ ДЛЯ ЗАПИСУ

   Блоки для записів (кубарі) представляють собою паперові стопки, що складаються з великої кількості аркушів, склеєних по торцю або ж не мають склейки. Такі вироби можуть відрізнятися як по кольоровості, так і за розмірами, кількістю аркушів в блоці. Головним завданням блоків для записів є забезпечення можливості фіксації оперативних даних. Так, якщо вам необхідно терміново щось записати, не потрібно ритися по всіх скриньках столу в пошуках зошита або блокнота. Досить простягнути руку до блоку для записів, і відірвати від нього один-єдиний листочок.

РІЗНОВИДИ БЛОКІВ ДЛЯ ЗАПИСІВ

bloki dlya zapisi bumaznij zmej listi bloki dlya zapisi bumaznij zmej prokleenij bloki dlya zapisi bumaznij zmej v podstavke bloki dlya zapisi bumaznij zmej v bumazhnoj podstavke
  bloki dlya zapisi bumaznij zmej so skosom bloki dlya zapisi bumaznij zmej na magnite
 
 

ЗАМОВЛЯЄМО БЛОКИ ДЛЯ ЗАПИСІВ

Друкарня «Паперовий змій» пропонує вашій увазі послуги з виготовлення блоків для записів будь-яких розмірів, форм і обсягів. Це можуть бути як стандартні прямокутні вироби, так і блоки, виконані у формі хитромудрих геометричних фігур. При бажанні, на папір або торець можна нанести фірмову символіку компанії або всілякі зображення.

На додаток до друку блоків для записів нашим клієнтам доступні наступні послуги:

  • нанесення на торці клубків зображень;
  • висікання блоків і їх тиснення;
  • розміщення листів в пластикову підставку;
  • порізка блоків з утворенням скосів.

Ви можете розраховувати на оперативне виконання замовлення, а також на високу якість готових виробів і їх доступну ціну.