+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ДРУК ФІРМОВИХ БЛАНКІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ В ЦЕНТРІ КИЄВА

Фірмовий бланк А4 формату - один з видів поліграфічної продукції, яку друкує Друкарня Паперовий Змій. Даний вид поліграфічної ділової продукції - неодмінний елемент фірмового стилю компанії.

     
друк CMYK+panton друк CMYK друк panton "з заливкою" "фоновий" друк
     
друк panton друк panton + тиснення перфорація бланків "захистна сітка"

Оформлення може бути виконано в «строгому» стилі, він характеризується наявністю даних про компанії: юридичний і фізичний адреси, телефони, електронна пошта і сайт, інші реквізити, і мінімумом графічних елементів. Яскравим прикладом служать бланки державних установ, які можуть містити крім Герба і Прапора України також зображення державних будівель або їх власні знаки (Податкова служба, МВС і т.д.).

Комерційні організації при оформленні фірмового бланка використовують більш широку колірну гамму і різні види паперу: офсетний, кольорову, дизайнерську, з «водяними знаками». У дизайні застосовують логотип компанії і різні графічні елементи. Подача інформації виконується в різних варіантах: зверху, знизу, комбіновано. Також бланки можуть мати нумерацію, штрихкод, персональні змінні дані.

Київська друкарня Паперовий Змій виконує друк фірмових бланків найбільш популярними методами друку: в першу чергу, офсетним, а також цифровим і трафаретним. Основна відмінність трафарету від інших методів - більш насичені кольори фарби, друковані елементи мають «легкий» обсяг на дотик. Поряд з бланками, у нас можна замовити друк візиток, конвертів та фірмових папок. Якщо Ви плануєте вносити інформацію на лазерних принтерах - поцікавтеся при якій температурі відбувається запікання тонера в ваших пристроях. Якщо моделі "у віці" - протестуйте видрукувані бланки у себе в офісі, в окремих випадках при високій температурі запікання може відбуватися перенесення фарби з бланка на барабан і назад.