+38 067-4698652, 044-4594867  sales@zmey.com.ua

Працюємо: Пн-Пт 9.00-18.00 м.Київ вул. І.Еренбурга, 5

ГАЗЕТНІ, ОФСЕТНІ, САМОКОПІУЮЧІ БЛАНКИ ДЛЯ КИЄВА ТА УКРАЇНИ

  Друкарня Паперовий Змій в Києві майже 20 років спеціалізується на друку різних бланків. Ми були одними з перших, хто в Україні освоїв випуск самокопіри бланків і почав самостійно завозити самокопірку з Німеччини ТМ Reacto і Giroform. Для виготовлення бланків ми застосовуємо офсетний або цифровий метод друку. Для нас не є проблемою виготовити на замовлення фірмові бланки в будь-якій кількості і різного виду. Друк бланків здійснюється на газетному, самокопіювальному, офсетному, дизайнерському і крейдованому папері, макулатурному і целлулозному картонах. Окремі види використовуваних нами паперів виготовлені в Україні та Європі з переробленої макулатури і є ЕКО-продуктом.

 

blanki firmovi paperoviy zmij 20 samokop blanki paperoviy zmij 20 blanki obliku paperoviy zmij 20 kvitki paperoviy zmij 20 garantiyni taloni paperoviy zmij 20

 

Наявність фірмового бланка з реквізитами і логотипом компанії є невід'ємним атрибутом фірмового стилю відповідно до бізнес-етикетом.

В процесі виготовлення бланків на замовлення крім друку ми можемо виконувати наступні операції:

  • Нумерація бланків
  • Нанесення штрих-коду на бланки
  • QR-кодування
  • Друк змінної інформації
  • Персоналізація
  • Друк тангерной сітки
  • Друк фарбою з УФ-світінням
  • Використання спецпаперу з водяним знаком

Бланк є поліграфічною продукцією, що найбільш часто випускається стандартними форматами (А6, А5, А4, А3), яка містить Вдрукувати інформацію і поля, відведені для внесення необхідної інформації. Раніше бланки заповнювалися олівцем або ручкою, часом за допомогою копіювального паперу. В останні роки все частіше інформація на бланки наноситься на матричних, струменевих або лазерних принтерах.

Найпопулярнішими видами бланків є фірмові, бухгалтерські, облікові, суворої звітності, страхові бланки, для поштових розсилок. Всі види бланків можуть бути виготовлені на замовлення в Друкарні Паперовий Змій.

Наша друкарня також здійснює друк стандартних бухгалтерських бланків, книг, ВМД. Ви можете їх придбати, звернувшись до ВІДДІЛУ ПРОДАЖУ