Листівки, флаєри

У даній категорії немає товарів.

Повнокольорові листівки та флаєри Друкарня "Паперовий Змій" виготовляє стандартні розміри та формати на крейдованому папері з глянсовим або матовим покриттям. Друк листівок (флаєрів) проводиться на цифровій та офсетній друкарській машині з однієї або двох сторін. Якщо Ви не можете створити самостійно макет – ми можемо розробити для Вас дизайн листівки або листівки.

Листівка – це аркуш паперу невеликого стандартного (А4, А5, А4/3, А6) або нестандартного формату, запечатаний з одного або з двох сторін.

Флаєр – це різновид листівки. Найбільш популярний розмір єврофлаєру: 110х220 мм.

 В основному, замовлення листівок та флаєрів виконують компанії для поштових розсилок, роздачі або розміщення на стійках у громадських місцях та на виставці. Замовляють виготовлення листівок малими тиражами на цифрі, велику кількість на офсеті. Для того щоб максимально використовувати рекламну площу, інформацію на листівках та флаєрах найчастіше розміщують із двох сторін.

 Ціна фірмового флаєра і рекламної листівки залежить від щільності паперу, розміру виробу і тиражу, наявності додаткових кольорів друку, вибіркового лаку, нумерації, персоналізації, перфорації та інших обробних операцій. Також вартість може кардинально відрізнятися при друкуванні окремим тиражем і при «збірному» тиражі (це варіант коли на друкованому аркуші розміщується кілька макетів різних замовників, що робить вартість одного виробу недорогою, але веде до можливих проблем із кольоропередачею).