Книги

У даній категорії немає товарів.

Книга - неперіодичне друковане видання обсягом більш ніж 48 сторінок у твердій або м'якій обкладинці, призначене для тривалого використання. Ексклюзивні видання, надруковані з використанням сучасних поліграфічних технологій, є не лише чудовим подарунком, а й можуть виконувати представницькі функції. 

Цифровий друк книги може виконуватися з твердою або м'якою обкладинкою, головне завдання якої - збереження внутрішнього змісту та продовження терміну використання виробу.

На друк книжок на замовлення ціна є помірною, а результати такого вкладення обов'язково окупляться. Таке друковане видання може виконувати різні функції, але в сучасному діловому суспільстві на книги покладаються переважно представницькі завдання. Красива книга, укладена в м'яку шкіряну палітурку, стане чудовим презентом для ділових партнерів і великих клієнтів вашої компанії. Після такого подарунка їхнє ставлення до вас і до вашої справи суттєво покращиться, що, у свою чергу, позитивно позначиться на фінансовій діяльності компанії.

Друк книг малими тиражами

Сьогодні друк книг малими тиражами у Києві та по всій Україні виконується Друкарнею "Паперовий Змій". Ми маємо все необхідне обладнання, щоб ви могли замовити друк книги, та отримали бажаний результат. У нас присутні грамотні та досвідчені співробітники, які готові забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Тому, якщо вам необхідний друк книг, виготовлення цього предмета пройде відповідно до всіх ваших вимог і побажань. Ми це повністю гарантуємо! Вам необхідний друк фотокниги, і ви не знаєте, до кого звернутися? Напишіть нам, і ми обов'язково вирішимо це питання!