Інсталяція друкарської машини Komori Lithrone S29

Друзі! У це лихоліття Друкарня Паперовий Змій змогла запустити друкарську машину Komori Lithrone S29 в комплектації 4+L+сушка. На сьогоднішній день це одне з найкращих рішення для друку як на тонких паперах, так і на картонах для виготовлення малих та середніх тиражів упаковки. Що нового для наших клієнтів дозволить надати ця машина?

  1. Швидкість друку: Lithrone S29 обладнаний потужними засобами автоматизації, що забезпечують короткий час запуску тиражу – дозволяє замінити чотири форми лише за 2 хв 30 с; автоматичне змивання офсетних та друкованих циліндрів та барвистих валиків; максимальна швидкість друку – 16 000 арк/год із надстабільною якістю; Lithrone S29 дає небувалу можливість надрукувати 10 тиражів, по 200 відбитків кожен, лише за одну годину; наявність лакової секції та сушарки дозволяє відразу запускати надруковані аркуші в обробку.
  2. Зниження вартості досягається за рахунок: скорочення часу переналагодження та друку; мінімізації витрати паперу на технічні потреби; зниження споживання фарби та інших матеріалів.
  3. Стабільність якості: дані для зонального налаштування фарбового апарату визначаються виходячи з файлів виведення форм на СtР і даних CIP4, що забезпечує точність приведення та відтворення кольору; програмно керовані функції попереднього накату та видалення фарби створюють потрібну товщину фарбної плівки на валиках ще до початку друку, що дозволяє швидко запустити машину на друк тиражу; друкарські секції Lithrone S26/S29 обладнані системою зволоження Komorimatic, що забезпечує стабільну подачу зволожуючого розчину безпосередньо на форму, а також дозволяє здійснювати високоякісний безспиртовий друк за мінімальної витрати води.
  4. Екологічність: зменшення витрати паперу; зменшення споживання електроенергії; зменшення використання хімікатів; зменшення відходів матеріалів; зниження рівня шуму.

Маємо надію що Komori Lithrone S29 задовільнить усі вимоги наших постійних та нових клієнтів.