ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ЗОЛОТО ТА СРІБЛО

paket zoloto serebro paperovij zmey     Шановні друзі! Ми запустили у 2021 році у продаж лінійку подарункових паперових пакетів з золотою та срібною ламінацією. Пакети можна використовувати як презентаційні пакети, пакети для подарунків, а також як пакети під нанесення логотипу клієнта. Тож запрощуємо до співпраці з реалізації як оптовиків, так і трафаретні друкарні та рекламні агенства.

Замовлення на паперові пакети Ви можете здійснити за тел. 044-4594867 вн. 154, моб. 067-4874952 / 067-4698652 або відправити запит на скриньку   ostapenko.t@zmey.com.ua, sales@zmey.com.ua.

Початок продажу стандартних ЕКО-блокнотів

800 eko bloknot A6Шановні партнери!

Друкарня Паперовий Змій розпочала продаж стандартних ЕКО-блокнотів під нанесення зображення на обкладинці. Блокноти виготовлені з використанням переробленого паперу. На сьогодні на складі знаходяться блокноти форматом А6 з пружиною по вузькій стороні у трьох кольорах: чорний, синій та червоний. У червні плануємо поставки оранжевих та зелених, а також блокнотів форматом А5. Наявність цих позицій дозволить нашим клієнтам значно швидше та з меншою ціною отримувати ЕКО-блокноти з нанесенням. Пропозиція може зацікавити інші друкарні, компанії з УФ-планшетами та рекламні агенції.

   Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сторінці ЕКО-БЛОКНОТ А6 

День вишиванки на Паперовому Змії

svyato vishivanki

     Друкарня Паперовий Змій разом з багатьма громодянами України відсвяткувала день вишиванки: працівники вкотре одягли ошатні сорочки та віддали шану нашій історії та нашим предкам! Шануймося!

 

З Великоднем, шановні!

Пасха

Шановне панство!

Вітаємо Вас зі святом Великодня! Бажаємо зустріти його у здоров'ї та злагоді!

Колектив Паперового Змія.

Робота Друкарні Паперовий Змій під час карантину

Щановні друзі!

Друкарня Паперовий Змій під час карантину буде працювати у черговому режимі: більша частина працівників буде працювати дистанційно, на прорахунки та виготовлення продукції для клієнтів це не позначиться.

Графік видачі продукції може несуттєво змінюватися, тому, будь ласка, уточнюйте у менеджера коли можна буде отримати продукцію без перешкод.

Страница 1 из 16